O Finančním Žihadle
S námi je pojištění dostupné téměř pro každého!

Poskytujeme komplexní FINANČNĚ - PORADENSKÝ SERVIS. Spolupracujeme s naprostou většinou pojišťoven a finančních institucí v ČR, díky čemuž mají naši klienti širokou možnost srovnání a výběru jednotlivých finančních produktů.

Jsme si vědomi toho, že pojištění jako takové neovlivňuje riziko výskytu událostí, ani případnou škodu. Pojištění pouze zmírňuje a tlumí jejich dopad. Tento nepopiratelný argument je také jedním z našich motorů a motivací, jenž nás ženou vpřed vodami náročného byznysu, do kterého zprostředkování pojistek zcela jistě patří.

Díky velkému výběru pojišťoven a jejich produktů, který máme k dispozici a díky našim znalostem a zkušenostem, jsme schopni „ušít“ našim klientům pojistku na míru tak, aby kryla jak jejich pracovní, tak i volno-časové aktivity, (sporty). Zároveň s tím se snažíme být maximálně citliví k finanční situaci každého klienta.

Svým klientům umíme dopřát nejen pojištění na míru, ale také celou škálu dalších finančních produktů jako jsou:

  • hypotéky včetně refinancování
  • bankovní úvěry včetně refinancování
  • investice - cenné papíry - zlato - stříbro
  • pojištění majetku a odpovědnosti (pojistky na blbost)
  • povinné ručení, havarijní pojištění
  • cestovní pojištění
  • pojištění podnikatelů
  • korporátní – firemní pojištění

Díky tomu, že spolupracujeme s většinou finančních institucí na českém trhu, jsme i v těchto oblastech schopni našim klientům dopřát velkou možnost výběru takového produktu, který má v danou dobu ty nejlepší podmínky.

Motto na každý den:
„způsob jakým pracuji je důležitější než věc, na které pracuji“

Zajímavé odkazy

Rychlá nabídka

Rychlý kontakt

Marek Beran
pojišťovací poradce

E-mail: beran@financnizihadlo.cz
tel: + 420 604 115 725

Kontaktní formulář
Kontaktujte nás


Zprostředkováváme pojištění od většiny renomovaných pojišťoven

AEGON - ALLIANZ - AXA - ČESKÁ POJIŠŤOVNA - ČP ZDRAVÍ - ČPP - ČSOB - DAS - ERGO POJIŠŤOVNA - ERV EVROPSKÁ POJIŠŤOVNA - GENERALI - HASIČSKÁ VZÁJEMNÁ POJIŠŤOVNA - ING - KOMERČNÍ POJIŠŤOVNA - KOOPERATIVA - MAXIMA - METLIFE AMCICO - PČS - SLAVIA - UNIQA - WÜSTENROT

Finanční žihadlo